Tablety dla szkoły.

Jesteś tu: » Strona startowa » Tablety dla szkoły.

Tablety dla szkoły.

Nowe tablety dla uczniów Szkoły Podstawowej w Tomisławiu.

Szkoła Podstawowa im H. Pobożnego w Tomisławiu znalazła się wśród placówek, do których Państwowy Instytut Badawczy NASK - operator Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej- przekazał zestawy 25 tabletów wraz z dostępem do Internetu w formie "Szkolnych Pakietów Multimedialnych OSE".

Dostarczony sprzęt stanowi zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli pomoc, która przyczynia się do usprawnienia procesu edukacji cyfrowej, dostępu do treści edukacyjnych w sieci, a także do realizacji zdalnego nauczania. Pozwala również doświadczyć wielu możliwości, jakie dają nowoczesne technologie informacyjno-komunikacyjne, które nie tylko bawią, ale i ułatwiają uczenie się, nabywanie nowych umiejętności oraz komunikację.

middleend.jpg